Без комісії
Без кредитної картки
Миттєве підтвердження бронювання
Фіксована ціна в гривнях

Гірськолижні курорти України

Вашій увазі пропонується добірка прекрасних місць для відпочинку в Карпатах. Всі вони є гірськолижними курортами в Україні вищого класу.

гірськолижні курорти України

Буковель — гірськолижний курорт № 1 в Україні

Для українців і гостей з інших країн назва «Буковель» вже стала синонімом якості. Зараз цей гірськолижний курорт дозволяє насолодитися відпочинком на лижах в Карпатах сповна. Буковель знаходиться між трьома високими горами — власне, Буковель, Довгої і Чорна Клювання. Хоча сніг в цій місцевості тане досить швидко, високий технічний рівень курорту дозволяє кататися в період з грудня по квітень. Універсальні снігові гармати і вирівнювачі трас підтримують високу якість спусків навіть навесні.

У Буковелі налічується 62 спуски, загальна довжина яких становить 50 кілометрів. Всі траси розділені на три типи залежно від складності. Найпростіші відзначені синім кольором, середні — червоним, а професійні спуски — чорним. Це дозволяє відпочивати тут і недосвідченим лижникам, і їх більш професійним колегам.

Ціни тут не відрізняються дешевизною. На курорті все дорожче, ніж в менш популярних місцях, на 20-30%.

LAHlUCMK2m8Jbbd-mi5X_0fRMY8YfQ11UDj5mQmoF3vQbuk4buk3OLYMPUS DIGITAL CAMERAbuk8Ij69TEIN8s

Підйомники та траси

Різноманітні спуски простягнулися на 50 кілометрів. Тут працює 16 підйомників, які функціонують з 62 трасами. Ціни на підйом варіюються від 120 гривень (один раз) до 7845 гривень (абонемент на 10 днів).  Денний пакет коштує 1120 гривень.

Прокат лиж і сноуборду коштує 130-430 гривень (ціна залежить від рівня екіпіровки).

Номери та їжа

Ціни на номери і котеджі різняться залежно від умов. Так, найпростіший двомісний номер коштує тут 265 гривень/доба. Люкс можна зняти від 700 гривень/доба, а ось шале обійдеться в мінімум 2 500 гривень/доба.

Харчування у Буковелі не є проблемою. Тут є багато самих різних закладів, які підійдуть різним категоріям гостей. Для бажаючих відпочити розкішно працюють дорогі ресторани, а для більш бюджетних туристів функціонують варенична (порція вареників — 15 гривень/100 грам) і корчма.

Детальніше про курорт Буковель

Подивитися на карті
ГОТЕЛІ БУКОВЕЛЯ

Драгобрат: вражаючий відпочинок на лижах в Україні

Найкрасивішим і високогірним з гірськолижних курортів Карпат вважається Драгобрат. Він знаходиться біля гори Стіг, в місці переходу природних зон (від хвойного лісу до високогірного лугу). Цей курорт відомий своїми прекрасними видами і неповторною природою гір. Сама база знаходиться далеко від міст і сіл, що дозволяє більш повно відчути природу. Основною перевагою Драгобрату є його розташування. Через своєрідне розташування гір (вони, ніби підкова, оперізують курорт) сніг тут не тане з листопада по травень.

aNoGqAaLgGk0H915JnVQIwZEbGtz7tPPkFM9xj6S-sf0drag-10drag-9drag-8drag-7drag-5drag5drag-4drag-3drag-2drag2drag-1drag1drag

Підйомники і спуски

Драгобрат може порадувати самими різними трасами, загальна довжина яких становить 10 кілометрів. Також тут є фрістайл-траси міжнародного рівня. Ціна за один проїзд на підйомнику становить від 40 гривень, 5 підйомів - 150 гривень, 10 — 250. Взяти лижі або сноуборд коштуватиме від 100 гривень.

Харчування та розміщення

Житло в приватному секторі варіюється від 280 до 420 гривень за добу (ціна залежить від сезону). У готелях номери коштують 250-380 гривень.

У Драгобраті працює два кафе, середня ціна за основну страву становить 60-70 гривень.

Подивитися на карті

ГОТЕЛІ ДРАГОБРАТУ

Лижний курорт в Карпатах Славське

Львівська область також не залишилася осторонь від лижного відпочинку. Карпати частково заходять в цей регіон. Зокрема, біля гори Тростян розташувався один з кращих українських гірськолижних курортів — Славське. Він відомий, насамперед, своєю універсальністю та якістю. Неоднакові бічні схили гори дозволяють кататися тут і екстремалам-трюкачі, і професіоналам, і недосвідченим лижникам. Основні траси затверджені і сертифіковані Міжнародною Федерацією лижного спорту. Також популярності Славському додає відмінна туристична інфраструктура і близькість до природних пам’яток.

6_zahar_bercut
Захар Беркут. Фото сайту picasaweb.google.com

Траси й підйомники

Загальна кількість трас у Славському — 11. Довжина їх становить 22 кілометри. Більшість ділянок обладнано системами штучного снігу. Ціна за один підйом становить 30-60 гривень, за цілий день — 300-420 гривень.

Гірськолижний курорт Динамо-Тростян був заснований одним з перших в країні. Відвідувачі люблять його за пологі схили, різноманітні спуски і досить довгий сезон — з листопада по квітень. Також тут проходить тренування наша Олімпійська збірна, і проводяться державні змагання та міжнародні фестивалі.

17602

Прокат лижного комплекту коштуватиме в межах 50-150 гривень, а сноуборду — від 70 грн.

Проживання та харчування

Проживання у Славському залежить від обраного типу житла. Місцеві здають свої котеджі в приватному секторі, починаючи від 100 гривень/номер (навесні). У пік сезону ціни можуть доходити до 800 гривень/номер. Є можливість зняти весь особняк, це буде коштувати 1000 гривень/добу і більше.

У Славському працює кілька ресторанів і кафе. Кухня тут досить смачна і порівняно дешева — від 40 гривень за основне блюдо.

Детальніше про курорт Славське

Подивитися на карті

ГОТЕЛІ В СЛАВСЬКОМУ

ГК Пилипець

Більш економна «версія» Драгобрату знаходиться у Міжгірському районі Закарпатської області. Пилипець також може похвалитися красивими видами і універсальними трасами. Поруч з лижним курортом тече гірська річка. Сніг лежить тут в період грудень-квітень. Багато туристів воліють лижний відпочинок поза організованих трас — самостійне катання на схилах біля курорту.

pilipets4

Спуски і підйомники

Гора Гемба лідирує за кількістю трас, загальна довжина яких дорівнює 20 кілометрам. Ще 4 спуску розташувалися на сусідній горі. Для кожної траси працює окремий підйомник. Ціна одного проїзду становить 60 гривень, добовий абонемент обійдеться в 500 гривень. Бугельний підйомник дешевше — тут один підйом коштує 25 гривень.

Прокат спорядження коштуватиме тут від 80 гривень (лижі та сноуборди).

Харчування і проживання

У Пилипці можна зупинитися у великому готелі (люкс від 1000 гривень/доба) або вибрати для себе котеджне відпочинок. У невеликих будиночках, забезпечених зручностями, за добу доведеться віддати від 200 до 500 гривень.

На курорті працює піцерія, також є два кафетерії. Ціна за стандартне блюдо становить 50-60 гривень.

Детальніше про курорт Пилипець

Подивитися на карті

Лижний відпочинок в Мигово

Гірськолижний курорт в Карпатах у гір Стіжок і Кичера виник не так давно. Але вже зараз Мигово може сперечатися за своїм рівнем з визнаними курортами України. Мигово є грамотно спланованим місцем, в якому висока якість і різноманітність спусків підкріплюється незайманою природою Буковини. Сезон триває в період грудень-березень. Неподалік від курорту знаходиться урочище Солонець.

migovo

Підйомники і спуски

Загальна довжина трас в Мигово становить 3,3 кілометра. При цьому їх різноманітність вражає: тут можна знайти і слалом-спуски, і траси міжнародного рівня, та змагальні сертифіковані траси. Ціна за підйом становить 30-50 гривень, денний абонемент — 500-700 гривень.

За лижі або сноуборд на добу доведеться віддати 100-150 гривень.

Їжа та розміщення

Проживання в невеликому готелі коштує від 400 гривень/доба. Трохи менше обійдеться з’їм кімнати в приватному секторі.

Ціна за звичайні страви стандартна для даної місцевості. Додатково є можливість замовити повноцінне триразове харчування в місці проживання — від 150 гривень за добу.

Детальніше про курорт Мигово

Подивитися на карті

Красія

Гірськолижний курорт в Закарпатській області не придбав такої слави, як перші номери в цьому списку, що тільки додає йому переваг. Відсутність натовпів туристів в Красії дозволяє сповна насолодитися лижним відпочинком у Карпатах. Траси тут універсальні, і новачок, і професіонал знайде спуск собі до душі. Багато туристів також вирішують взагалі не кататися на трасах, а їздити поза облаштованих спусків. Це можливо, оскільки місця тут вистачає. Сніг тримається на схилах курорту з грудня по квітень.

krasia5

Траси й підйомники

Траси Красії мають довжину від 300 метрів до 2 кілометрів. Найдовша місцева траса також тримає рекорд довжини по всій Україні. Денний абонемент коштує від 380 до 650 гривень залежно від сезону.

Ціна прокату спорядження починається від 130 гривень.

Проживання та харчування

Приватні власники будинків можуть запропонувати проживання від 250 гривень/доба з включеним дворазовим харчуванням. У готелях такі номери коштуватимуть трохи дорожче.

Детальніше про курорт Красія

Подивитися на карті

Подобовець

Село Подобовець також знаходиться на Закарпатті, причому в найбільш підвищеній його частини. Курорт оточують незаймані гірські пейзажі, які так люблять приїжджають сюди відвідувачі. Особливістю курорту Подобовець в Україні є нестабільність погодних умов — іноді сніг не тримається навіть до кінця лютого.

 podobovec2

Траси й підйомники

На курорті є кілька простих пологих трас для недосвідчених лижників і 3 головних крутих спуску для більш досвідчених. Цікаві ділянки трас, звані «трубами», перебувають у лісі. Тут гілки дерев утворюють своєрідний полог над і навколо спуску, роблячи його схожим на тунель. У Подобовці працює три підйомники, разовий квиток коштує 20 гривень, абонемент на день — 200-280 гривень.

Прокат лиж або сноуборду коштуватиме від 80 гривень на добу.

Проживання та харчування

Як і на інших курортах, можна оселитися в приватному секторі (від 250 гривень/доба) або в готелі (від 300 гривень/доба).

Середня ціна за блюдо місцевої кухні в кафе становить 55-60 гривень.

Подивитися на карті

ГК Яблуниця

В Івано-Франківську область на гірськолижний курорт Яблуниця їдуть туристи з усієї країни і навіть з-за кордону. Причиною цього, крім зручних спусків і якісного обладнання, є близькість одного з основних перевалів Карпат — Яблуницького.

yablunica3

Траси й підйомники

Багато різноманітних трас і спусків обслуговують десять підйомників, вісім з яких знаходяться в селі (на курорті), а ще два — на самому перевалі. Разовий підйом буде коштувати від 20 гривень, добовий абонемент — 350 гривень.

Прокат спорядження становить 50 гривень на добу.

Проживання та харчування

Яблуниця відрізняється низькими цінами на житло і харчування. Так, просту кімнату у приватників можна зняти від 250 гривень/доба. У готелі двомісний номер обійдеться від 300 гривень/доба.

Ціна за стандартну страву становить 30 гривень.

Подивитися на карті
ГОТЕЛІ В ЯБЛУНИЦІ

Спортивна база Тисовець

На цьому карпатському гірськолижному курорті офіційно проводяться змагання найвищого рівня. Сама село Тисовець розташована біля гір Магура, Селеватка і Кичера. Сезон тут триває з листопада по квітень. На спортивній базі є стандартні лижні спуски, фрістайл-траси, серії трамплінів та інших фігур.

0_6b18f_4bbc9272_orig

фото: astanin-alex

Траси й підйомники

Всього трас на курорті 4, але їх якість дивує. Кожна траса обслуговується підйомником. Крім того, тут є підйомник для сноутюби і трампліни для лижників. Також на базі є підйомник для сноутюби і дві лижні трампліни. Крім стандартних трас тут можна покататися на трасах для біатлоністів, спусках для могула і бігових лиж. Абонемент на день підйому коштує 250-300 гривень.

Прокат сноуборда і лиж коштує 100-150 гривень на добу.

Проживання та харчування

Проживання доступно в сусідньому селі Орявчик. Приватний сектор обійдеться тут в мінімум 100 гривень з людини, готель — 150 гривень.

Сніданок на базі коштує 70 гривень, триразове харчування — 200 гривень.

Подивитися на карті

Гірськолижний відпочинок у Ворохті

У 100 кілометрах від Івано-Франківська розташований ще один цікавий гірськолижний курорт українських Карпат — Ворохта. Відомий він, в першу чергу, своїми якісними трасами для новачків. Колишня слава Ворохти, як бази для екстремалів, пішла. Зараз трампліни не експлуатуються, так що професіоналам тут буде нуднувато. А ось одна з кращих лижних шкіл робить курорт привабливим для початківців лижників.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Траси й підйомники

У Ворохті функціонує кілька різноманітних трас, але всі вони орієнтовані на новачків і любителів. Кілька підйомників і мультиліфт забезпечують своєчасний підйом лижників. За один підйом доведеться віддати 18-20 гривень, за 10 — 150-170 грн.

Прокат лижного комплекту обійдеться в 100 гривень.

Проживання та харчування

Проживання в готелі коштуватиме від 200 до 500 гривень, в приватному секторі — трохи дешевше.

Середня вартість основної страви — 80 гривень.

Подивитися на карті